Яхтклуб "Скадовськ-МАРИНА"

Україна, Херсонськая обл., Скадовськ, вул. Набережна, причал 380

(067) 637-58-38

(050) 888-39-03

skadovsk-marina.com.ua

Facebook

Instargam

blacksea.skadovsk@gmail.com

Яхтклуб "Скадовськ-МАРИНА"

Якщо Ви бажаєте відвідати справжню перлину України – дивовижний заповідний острів Джарилгач – вам саме до нас!

Острів Джарилгач – найбільший незаселений острів Європи, по праву отримав назву “Українські Мальдіви”. Цей туристичний напрямок має одночасно і рекреаційну і історичну і художню привабливість завдяки двом маякам, один із яких, за легендою, був збудований за проектом Гюстава Ейфеля ще у 1902 році. А велика кількість дельфінів у Джарилгацькій затоці не залишить байдужими ні дітей ані дорослих. У 2018 році пляж острову Джарилгач, єдиний в Україні потрапив у рейтинг ТОП-50 найкращих пляжів світу, де посів 39 місце.

Крім того, острів Джарилгач – надзвичайно впізнавана екскурсійна локація, оскільки красоти острова багаторазово висвічувались у засобах масової інформації як одне із найбільш привабливих місць для відпочинку в Україні.

ТОВ «Скадовськ-МАРИНА» здійснює перевезення пасажирів по маршруту м.Скадовськ-острів Джарилгач (район Маяк). 

На острові Джарилгач до послуг туристів окрім безкрайніх незайманих піщаних берегів, є повністю облаштовані пляжі для комфортного перебування: тут є тіньові навіси, шезлонги, волейбольні майданчики, туалети, а також кафе, де можна замовити напої та харчування. 

До послуг жителів та гостей міста Скадовськ 2 пасажирських теплоходи – ОМ-103 та ОМ-104. З травня до кінця вересня теплоходи курсують за маршрутом м. Скадовськ-острів Джарилгач,  а також здійснюють вечірні морські прогулянки із розважальною програмою для дітей.

Обидва теплоходи відповідають всім вимогам безпеки судноплавства, мають всі необхідні дозволи та сертифікати, оснащені новітніми засобами рятування на воді, щоб ваша поїздка була максимально безпечною!

Задати питання організатору

Задати питання, залишити відгук чи побажання щодо роботи